8 grudnia 2015 r. (wtorek) o godzinie 10.00 zapraszamy na kolejny odcinek w naszym cyklu webinariów „O finansach… w bibliotece – IV edycja”.

To bedzie kolejne webinarium adresowane wyłącznie do bibliotekarzy z  bibliotek zakwalifikowanych do projektu (lista bibliotek).

Podczas webinarium będziemy rozmawiać o:

• szukaniu nowych grup odbiorców
  • znajdywaniu sojuszników, którzy pomogą do nich dotrzeć
  • sposobach docierania do nich

a na koniec  – jak zwykle – będzie czas na pytania i odpowiedzi.

Tym razem swoją wiedzą podzieli się z nami Agata Urbanik, członkini zarządu Fundacji Pole Dialogu. Socjolożka. Pisze doktorat o społecznej funkcji banków spółdzielczych w Instytucie Studiów Społecznych UW. Swoją niszę odnalazła badając i diagnozując społeczności lokalne. Doświadczenia zebrane na tym polu opisała w podręcznikach “Przepis na diagnozę, czyli poznaj młodych i środowisko lokalne”  i „Quo vadis? O partycypacyjnej diagnozie lokalnej”.  Coraz bardziej podoba jej się praca trenerki. Rozkręca akcję Warszawa Czyta. Wierzy w rower i planszówki.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy we wtorek 8 grudnia kilka minut przed godziną 10.00 kliknąć link: https://frsi.clickwebinar.com/O_FINANSACH_W_BIBLIOTECE

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i technicznymi.