Zapraszamy na czwarte z cyklu webinariów „O finansach… w bibliotece – IV edycja”.

Podczas webinarium będziemy rozmawiać o:

• tematyce kursu „O finansach… w bibliotece”,
  • organizacji spotkań kursu w bibliotekach
  • wykorzystaniu kursu e-learningowego i scenariuszy podczas spotkań z osobami starszymi

Będzie także czas na pytania i odpowiedzi.

Naszą ekspertką będzie tym razem Krystyna Brząkalik, współautorka koncepcji projektu „O finansach… w bibliotece” oraz główny ekspert ds. edukacji ekonomicznej w naszym projekcie. Jest trenerką edukacji ekonomicznej, uczestniczka wielu projektach, m.in. „Edukacja obywatelska w społeczeństwie demokratycznym”, „Ekonomia dla liderów”, „Moje dochody, wydatki, oszczędności”, „Lekcje z Polityką”, „Eurokampania”, „Edukacja rozwojowa w polskiej szkole”, „Ekonomia na co dzień”, „Na własne konto”, „Polska w UE”. Współpracuje z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz organizacjami pozarządowymi, m.in. Forum Obywatelskiego Rozwoju, Fundacją im. R. Schumana, Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Autorka materiałów edukacyjnych, w tym do portalu Narodowego Banku Polskiego i europejskiego portalu edukacyjnego konsumentów DOLCETA. Współautorka zbiorów scenariuszy zajęć o tematyce ekonomicznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz programów nauczania i podręczników do wiedzy o społeczeństwie w gimnazjum.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy w piątek, 8 stycznia 2016 r. kilka minut przed godziną 10.00 kliknąć link: https://frsi.clickwebinar.com/O_FINANSACH_W_BIBLIOTECE

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i technicznymi.

To webinarium jest adresowane głównie do bibliotekarzy z bibliotek uczestniczących w projekcie (lista bibliotek).