W środę, 24 lutego 2016 zapraszamy na szóste w naszym cyklu webinarium dla bibliotekarzy uczestniczących w IV edycji projektu „O finansach… w bibliotece pt.:
Jak prowadzić spotkanie edukacyjne „O finansach… w bibliotece”
na poziomie zaawansowanym?

Zaczynamy jak zwykle o godzinie 10.00.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy w środę, 24 lutego br. kilka minut przed godziną 10.00 kliknąć na link: https://frsi.clickwebinar.com/O_FINANSACH_W_BIBLIOTECE
Przed webinarium prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i technicznymi.

Podczas webinarium omówimy:

• dla kogo są przeznaczone spotkania edukacyjne kursu „O finansach… w bibliotece” na poziomie zaawansowanym;
  • formy pracy podczas spotkań;
  • specyfikę i strukturę scenariuszu do kursu na poziomie rozszerzonym;
  • wybrane przykłady i ćwiczenia z poszczególnych modułów kursu.

Jak zwykle pod koniec będzie czas na pytania i odpowiedzi.

Naszą ekspertką będzie znana już Państwu Krystyna Brząkalik, współautorka koncepcji projektu „O finansach… w bibliotece” oraz główna ekspertka ds. edukacji ekonomicznej w naszym projekcie. Jest trenerką edukacji ekonomicznej, uczestniczką wielu projektów edukacji ekonomicznej, autorką materiałów edukacyjnych, współautorką zbiorów scenariuszy zajęć o tematyce ekonomicznej dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz programów nauczania i podręczników do wiedzy o społeczeństwie w gimnazjum.
W tej edycji projektu prowadziła szkolenia i spotkania konsultacyjne a także konsultacje online. Spotkała się z Państwem także na styczniowym webinarium.

Webinarium jest adresowane do bibliotekarzy uczestniczących w projekcie „O finansach… w bibliotece, przede wszystkim do tych, którzy będą prowadzili spotkania edukacyjne z zakresu edukacji finansowej na poziomie zaawansowanym. Zachęcamy jednak do udziału także tych bibliotekarzy, którzy w tym roku próbują swych sił po raz pierwszy prowadząc kurs na poziomie podstawowym, aby zapoznali się z kursem zaawansowanym, który mogliby zaoferować swym mieszkańcom w przyszłości.