Za portalem www.labib.pl przekazuję zaproszenie na webinarium:

W najbliższy czwartek tj. 25.02.2016 g. o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne webinarium organizowane na portalu labib.pl w ramach lutowego miesiąca tematycznego “Seniorzy w bibliotekach: mocne strony dojrzałości”

Naszym ekspertem będzie:
dr Lidia Maria Jedlińska specjalista ds. Integracji Społecznej w Dziale Nauki, Edukacji i Badań Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie; ekspert programów w obszarze włączenia cyfrowego i społecznego; koordynator krajowych i międzynarodowych projektów skierowanych do lokalnych środowisk; promotor współpracy międzypokoleniowej; członek organizacji pozarządowych. Członkini sieci LABiB.

Temat spotkania:
Szkoła @ktywnego Seniora” – jak uczyć i jak być skutecznie uczonym (doświadczenia europejskie i polskie)”

Webinarium poprowadzi Anna Rutkowska, bibliotekarka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, członkini sieci LABiB.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy 25 lutego o godzinie 18.00 kliknąć link: https://labib-frsi.clickwebinar.com/szkola-aktywnego-seniora

Jeśli korzystasz z urządzeń mobilnych (smartfon, tablet), po pobraniu aplikacji ClickMeeting wpisz ID pokoju: 379-536-775. Jeśli chcesz się połączyć telefonicznie, zadzwoń na +48 (22) 209-2520

Zapraszamy!

Miesiąc tematyczny na www.labib.pl poświęcony seniorom trwa do końca lutego br. Zachęcamy do lektury artykułów i inspiracji pomocnych przy pracy z osobami starszymi w bibliotekach; już teraz można tam znaleźć garść ciekawych inicjatyw do zastosowania w swojej bibliotece.