W środę 30 marca 2016 r. o godz. 10.00 zapraszamy na czwarte webinarium organizowane na portalu www.labib.pl w ramach miesiąca tematycznego “W marcu jak w skarbcu – o domowych finansach, przedsiębiorczości i nie tylko”.

Tematem webinarium będzie edukacja ekonomiczna najmłodszych – dzieci w wieku 4-7 lat na przykładzie programu „Przedsiębiorcze dzieci” Fundacji Rozwoju Dzieci im. Jana Amosa Komeńskiego.

Podczas webinarium przedstawimy pomysł, jak rozwijać u dzieci przedszkolnych przedsiębiorczość oraz umiejętności, które tę dyspozycję wspierają. Wspólnie zastanowimy się również, jakiej wiedzy w zakresie ekonomii warto poszukiwać razem z dziećmi. Prezentacja będzie ilustrowana zdjęciami i przykładami działań dzieci biorących udział w programie „Przedsiębiorcze przedszkolaki”.

Naszą ekspertką będzie Magdalena Korsak – pedagog, edukator oświaty, trenerka Akademii Komeńskiego Fundacji Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego. Realizatorka programów edukacyjnych i środowiskowych dla mieszkańców terenów wiejskich, małych i dużych miejscowości, m.in.: we współpracy z PSAiP KLANZA – Karawana Europa; we współpracy z Fundacją Komeńskiego – Seniorzy dla najmłodszych; Mały Kolberg, Mali odkrywcy, Grupy zabawowe dla dzieci i rodziców, Biblioteczne zajęcia dla dzieci i rodziców.

Webinarium poprowadzi Martyna Woropińska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy 30 marca o godzinie 10.00 kliknąć link: https://labib-frsi.clickwebinar.pl/miesiac-tematyczny-labib-pl

Jeśli korzystasz z urządzeń mobilnych (smartfon, tablet), po pobraniu aplikacji ClickMeeting wpisz ID pokoju: 364-582-444.

Seredecznie zapraszamy!

Następny
Poprzedni