Zgłoście swoją bibliotekę do udziału w piątej edycji projektu „O finansach… w bibliotece” wypełniając formularz on-line!

Rekrutacja do projektu trwa od 19 stycznia do 1 lutego 2018 roku, do godziny 23.59. Nabór do projektu jest realizowany w ramach procedury konkursowej. Z przesłanych zgłoszeń wybierzemy 100 bibliotek, które wezmą udział w 5. edycji projektu.

Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej do dnia 12 lutego 2018 roku. Wszystkie biblioteki, które przesłały formularz zgłoszeniowy, zostaną poinformowane o wynikach naboru drogą mailową, na adresy podane w formularzu.

Przed wysłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnymi na naszej stronie internetowej, przede wszystkim z opisami przebiegu projektu oraz rekrutacji dostępnymi w zakładce „Dla bibliotekarzy”, w tym z Regulamin naboru oraz kryteriami wyboru bibliotek do projektu.

Kogo zapraszamy?

• Zapraszamy gminne biblioteki publiczne z całej Polski – z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich oraz z miast do 100 tysięcy mieszkańców.
  • W tegorocznym projekcie mogą wziąć udział nowe biblioteki oraz te, które uczestniczyły tylko w jednej z poprzednich edycji projektu.
  • Aby zgłosić swoją bibliotekę do udziału w projekcie należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Co oferujemy?

• Dla wszystkich przygotowaliśmy kurs e-learningowy (na poziomie podstawowym i zaawansowanym), który można wykorzystywać prowadząc spotkania edukacyjne dla mieszkańców.
  • Bibliotekom, które zakwalifikują się do projektu, zapewniamy szkolenia, materiały i narzędzie do realizacji spotkań edukacyjnych, a także wsparcie trenerów-konsultantów oraz eksperta w dziedzinie edukacji ekonomicznej.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy na webinarium o projekcie, które odbędzie się 26 stycznia 2018 roku o godzinie 10.00. Na naszej stronie internetowej wkrótce znajdziesz informacje jak zgłosić się do udziału w webinarium.

W sprawach związanych z projektem i rekrutacją możesz kontaktować się z nami pisząc na adres: edukacjaekonomiczna@frsi.org.pl lub dzwoniąc pod numer: 22 123 90 32.

Zapraszamy do udziału w projekcie!