Komisja powołana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oceniła wszystkie nadesłane zgłoszenia w ramach naboru do projektu „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”.

Oto lista bibliotek przyjętych do projektu. Zwycięzcom gratulujemy! Ze wszystkimi będziemy się kontaktowali indywidualnie przekazując informacje dotyczące dalszych kroków związanych z uczestnictwem w projekcie.

Jednak już teraz wszystkich uczestników projektu zapraszamy na webinarium w dniu 2 marca o godz.  10.00.

Podczas webinarium będzie można się dowiedzieć m.in.:

– jak będą organizowane szkolenia stacjonarne,

– jak się poruszać po platformie internetowej projektu (w tym generować umowy),

– jak będzie wyglądała komunikacja w projekcie.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://frsi.clickmeeting.pl/ofb5/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Bardzo zachęcamy do uczestnictwa!