W dniu 2 marca 2018 r., o godz. 10.00 zapraszamy na webinarium wprowadzające do projektu „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”. Webinarium jest adresowane do pracowników bibliotek zakwalifikowanych do projektu. Zapraszamy zarówno dyrektorów tych instytucji, jak i bibliotekarzy i współpracowników, którzy będą prowadzili spotkania edukacyjne dla osób dorosłych w bibliotece, w ramach projektu.

Podczas webinarium opowiemy m.in.:

• jak generować umowy uczestnictwa w projekcie na platformie internetowej,
  • jak będzie wyglądała komunikacja w projekcie (wykorzystująca portal www.labib.pl),
  • jak będą organizowane szkolenia stacjonarne dla bibliotekarzy.

Webinarium będzie również okazją do zadania pytań dotyczących realizacji projektu.

Uprzejmie prosimy o założenie przed webinarium indywidualnych kont na portalu www.labib.pl.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://frsi.clickmeeting.pl/ofb5/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.