Przeprowadziliście fajne, innowacyjne, działanie w ramach projektu „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”?

Chcecie się podzielić swoim doświadczeniem z innymi bibliotekarzami i przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody?

Zapraszamy do udziału w Konkursie na najlepszą inspirację w projekcie!

Celami konkursu są:

• Promowanie wśród bibliotekarzy innowacyjnych sposobów pracy z osobami dorosłymi w zakresie edukacji finansowej wzmacniając ich pełniejsze uczestnictwo w życiu społecznym, w tym w korzystaniu z narzędzi internetowych w życiu codziennym.
  • Wzmocnienie zdolności bibliotekarzy do prowadzenia działań edukacyjnych z zakresu edukacji finansowej poprzez zaprezentowanie różnorodnych narzędzi i rozwiązań edukacyjnych.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 września 2018 roku, do godziny 23.59.

Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie w regulaminie dostępnym w specjalnym wątku na forum portalu Labib. Na Labibie znajdziecie również nagranie z ostatniego webinarium poświęconego konkursowi, ewaluacji i sprawozdawczości. Link do nagrania znajduje się TUTAJ.

Wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na seminarium podsumowujące projekt „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”, które odbędzie się w październiku w Warszawie.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu przez adres: edukacjaekonomiczna@frsi.org.pl