Czy Twoja biblioteka już myśli o jesiennej ofercie dla użytkowników?

Czy szukasz nowego pomysłu na zaproszenie do biblioteki osoby dorosłe?

Wierzysz, że działania bibliotek mogą mieć realny wpływ na życie mieszkańców Twojej miejscowości lub gminy?

Specjalnie dla Ciebie ponownie otwieramy możliwość uczestniczenia w projekcie „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”! Dzięki udziałowi w nim oferta biblioteki poszerzy się o zajęcia dla osób dorosłych (50+) związane z zarządzaniem domowym budżetem przy użyciu nowych technologii (m.in. nowe usługi bankowe, kredyty, lokaty, karty i ubezpieczenia), a bibliotekarze zdobędą nowe kompetencje potrzebne do pracy z osobami dorosłymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przebiegu projektu, zapraszamy tutaj.

Zasady rekrutacji:

Nabór uzupełniający bibliotek do projektu trwa od 22 czerwca do 8 lipca 2018 roku, do godziny 23.59.

Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej do dnia 16 lipca 2018 roku. Wszystkie biblioteki, które prześlą formularz zgłoszeniowy, zostaną poinformowane o wynikach naboru drogą mailową, na adresy podane w formularzu.

Kto może wziąć udział w 5. edycji projektu „O finansach… w bibliotece”?

• Zapraszamy biblioteki publiczne oraz biblioteki pedagogiczne pełniące funkcje bibliotek publicznych z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich oraz z miast do 100 tysięcy mieszkańców z całej Polski.
  • W projekcie mogą wziąć udział biblioteki, które do tej pory w nim nie uczestniczyły, lub uczestniczyły tylko w jednej z poprzednich edycji projektu (tzw. biblioteki-absolwenci).

Jak się zgłosić?

Pytania i odpowiedzi