13 września 2018 r., o godz. 10.00 zapraszamy na webinarium dla bibliotekarzy i współpracowników bibliotek uczestniczących w projekcie „O finansach… w bibliotece – 5. edycja” poświęcone konkursowi na najlepszą inspirację pochodzącą z projektu.

 

  • Zastanawiasz się, czy jest sens brać udział w konkursie na najlepszą inspirację pochodzącą projektu „O finansach… w bibliotece – 5.edycja”?
  • Nie masz pomysłu, co opisać w inspiracji na portalu labib.pl?
  • Masz problem techniczny z przygotowaniem i opublikowaniem inspiracji?

Jeśli tak, to webinarium przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie!

 

W trakcie webinarium przypomnimy zasady konkursu, wspólnie zastanowimy się czego może dotyczyć inspiracja oraz odpowiemy na pytania dotyczące technicznych aspektów umieszczania inspiracji na portalu www.labib.pl.

 

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://frsi.clickmeeting.pl/ofb5_konkurs/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (http://www.biblioteki.org/webinaria/Wazne_informacje_dla_uczestnikow_webinariow_organizowanych_przez_FRSI.html).

Webinarium będzie nagrywane, a osoby które nie będą mogły wziąć w nim udziału, będą mogły obejrzeć je w późniejszym terminie.

Następny
Poprzedni