W dniu 30 października 2018 r. odbędą się dwa webinaria adresowane do uczestników spotkań edukacyjnych w bibliotekach w ramach projektu „O finansach… w bibliotece”, ale nie tylko.

Gośćmi webinariów będą:

• o godz. 10.00 – pan Marcin Jaworski – Biuro Rzecznika Finansowego, który opowie jaka jest rola Rzecznika Finansowego, jakiej pomocy można od niego oczekiwać i jak to zrobić;
  • o godz. 12.00 – przedstawicielka Banków Żywności, która pokaże na czym polega niemarnowanie żywności i komu Banki Żywności mogą pomóc.

Zachęcamy do przekazania informacji o tych webinariach wszystkim użytkownikom biblioteki, nie tylko uczestnikom kursów.
A jeśli jest taka możliwość, zapraszamy do wspólnego obejrzenia i uczestniczenia w webinariach.

Oba webinaria zostaną zarejestrowane, więc w terminie późniejszym również będzie możliwość ich obejrzenia.

Tym razem na webinaria nie jest wymagana rejestracja – wystarczy w danym dniu, o podanej godzinie kliknąć w link: https://frsi.clickmeeting.com/O_FINANSACH_W_BIBLIOTECE