Zapraszamy na kolejne webinarium dla osób prowadzących spotkania edukacyjne w bibliotekach. Tym razem przyjrzymy się wspólnie z naszą ekspertką Joanną Szymańską procesowi rekrutacji uczestników i promocji projektu lokalnie.

Webinarium odbędzie się 23 września 2019 r., o godz. 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować klikając w link: https://frsi.clickmeeting.pl/ofb6-rekrutacja-i-promocja/register

 

Joanna Szymańska – pracę zawodową zaczynałam w klasycznym biznesie, ale od kilkunastu lat jestem zawodowo związana z III sektorem. Na co dzień zajmuję się wspieraniem komunikacji w organizacjach. W swojej pracy każdego dnia widzę, ile dobrych, sensowych rzeczy robią organizacje pozarządowe i staram się je wspierać w szukaniu sposobu, by o tym mówić ciekawie i angażująco. Od wielu lat współpracuję z sektorem ekonomii społecznej, od niedawana angażuję się też w inkubowanie innowacji społecznych, wykorzystując przy tym moją wiedzę o procesie projektowania produktów i usług. W FRSI wspieram działania promocyjne projektu e-Mocni. Szukając najlepszych sposobów dotarcia do mieszkańców i mieszkanek 100 gmin w całej Polsce i zachęcenia ich do udziału w szkoleniach podnoszących ich kompetencje cyfrowe.

Następny
Poprzedni