Jeśli macie pomysły na innowacyjne działania w ramach projektu „O finansach… w bibliotece – 6. edycja” i chcecie podzielić się swoim doświadczeniem z innymi, ten konkurs jest właśnie dla Was!

W konkursie do wygrania atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 12 000 zł!

Celami konkursu na najlepszą inspirację są:

• Promowanie wśród bibliotekarzy innowacyjnych sposobów pracy z osobami dorosłymi w zakresie edukacji finansowej, wzmacniając ich pełniejsze uczestnictwo w życiu społecznym, w tym w korzystaniu z narzędzi internetowych w życiu codziennym.
  • Wzmocnienie zdolności bibliotekarzy do prowadzenia działań edukacyjnych z zakresu edukacji finansowej poprzez zaprezentowanie różnorodnych narzędzi i rozwiązań edukacyjnych.

Przeczytajcie REGULAMIN KONKURSU i poznajcie LISTĘ NAGRÓD, które możecie zdobyć!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 grudnia 2019 roku, do godziny 23.59.

Wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na seminarium podsumowujące projekt „O finansach… w bibliotece – 6. edycja”, które odbędzie się w styczniu 2020 roku w Warszawie.

W razie pytań – zapraszamy do kontaktu: edukacjaekonomiczna@frsi.org.pl