W dniu 31 stycznia 2020 r. zakończyła się 6. edycja projektu „O finansach… w bibliotece”, w ramach której ponad 2300 osób dorosłych (po 50 roku życia) z całej Polski wzięło udział w cyklu spotkań edukacyjnych poświęconych finansom osobistym.

Wszystkim aktywnie uczestniczącym w projekcie – bibliotekarkom i bibliotekarzom, przyjaciołom i współpracownikom bibliotek, trenerkom i trenerom oraz opiekunkom i opiekunom regionalnym z bibliotek wojewódzkich bardzo dziękujemy!

Wyniki ewaluacji projektu pokazały, że właśnie zakończona edycja była jedną z najlepiej ocenionych – zarówno przez bibliotekarzy jak i uczestników spotkań edukacyjnych – z dotychczasowych. Bardzo się z tego cieszymy! 🙂

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z seminarium podsumowującego projekt, które odbyło się w Warszawie w dn. 14-15 stycznia 2020 r.